TEHERGÉPJÁRMŰ-SZERELŐ álláslehetőség

Álláshirdetés: Tehergépjármű Szerelő

A Forwell-Kamion Kft. csapatába keresünk Tehergépjármű Szerelőt!

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?
 Izgalmas feladatok: Változatos és kihívásokkal teli projekteken dolgozhatsz, ahol kamionok és tehergépjárművek szakszerű karbantartásával foglalkozhatsz.
 Közösség és támogatás: Egy dinamikus, fiatalos csapat vár rád, ahol mindig számíthatsz a kollégáidra.
 Szakmai fejlődés: Folyamatosan bővítheted tudásodat szakmai tréningek és továbbképzések keretében.
 Stabil munkahely: Biztos háttér és hosszú távú munkalehetőség egy megbízható vállalatnál.
 Versenyképes jövedelem: Motiváló bérezési rendszer, amely tükrözi a munkádat.
 Bejárástámogatás: Autóval vagy tömegközlekedéssel járnál dolgozni? Munkába járásodat igény szerint támogatjuk.

Elvárások:

✅ Tehergépjármű szerelésében szerzett tapasztalat

✅ Műszaki szakmunkás iskola végzettség (vagy hasonló)
✅ Kiváló kommunikációs készség
✅ Megbízhatóság és precizitás
✅ B kategóriás jogosítvány megléte

Előnyt jelent:
⭕️ Mezőgazdasági gépszerelésében szerzett tapasztalat
⭕️ C kategóriás jogosítvány (nem feltétel)

Munkahelyi extrák:
 Parkoló
 Zuhanyzási és öltözési lehetőség
 Étkező
 Dohányzásra kijelölt hely

Hogyan jelentkezhetsz?
Ha szeretnél egy vidám csapatban, inspiráló környezetben dolgozni, ne habozz! Küldd el önéletrajzod, bérigényed megjelölésével az alábbi elérhetőségekre:
 E-mail: info@forwellkamion.hu
 Telefon: +36 24 535 545 | +36 20 914 9262

Telephelyünk: 2340 Kiskunlacháza, Alma utca 2.

Csatlakozz hozzánk, ha hosszú távra tervezel, és egy nyugodt, stabil munkahelyre vágysz! Várjuk a jelentkezésed!

a forwell-kamion kft. elérhetőségei
Sales People
Központi telefonszám
2340 Kiskunlacháza, Alma utca 2.
Telefon: +36 24 535 545
Alkatrész értékesítés
Alkatrész értékesítő
Hallgató-Csorba Dorina
Irodavezető
Fekete László
Értékesítés - Raktár
Gombás Lajos
Ügyvezető
Anyagbeszerzés
Porta
Csurgó József
Telephelyvezető
2340 Kiskunlacháza Alma utca 2.
Mobil:: +36209149262
Értékesítés
Mobil:: +36209594606